nieuwe coronamaatregelen van kracht

07 november 2021

Vanaf 6 november heeft het kabinet nieuwe coronaregels afgekondigd. Voor onze vereniging betekent het dat iedereen vanaf 18 jaar een Coronatoegangsbewijs (CTB) bij zich moet hebben als hij/zij gebruik maakt van ons clubhuis of het terras van onze vereniging. Dit geldt ook voor bezoekende ouders die meerijden naar uitwedstrijden: zij moeten als publiek in ons clubhuis ook een CTB kunnen tonen als daarom wordt gevraagd. Deze regel geldt niet voor onze trainers, onze onderhoudsgroep en voor wie kantinedienst heeft.

Daarnaast blijft blijven de basisregels op ons park van kracht :

  • Vaak je handen wassen
  • 1,5 meter afstand houden en geen handen schudden
  • Bij klachten thuisblijven

Wij vragen onze aanvoerders de bezoekende competitieteams bij aankomst te wijzen op deze regels en wij zullen bezoekende teams hierover ook vooraf informeren.

Wij vragen u zich aan deze regel te houden, zodat wij veilig kunnen blijven sporten op ons park.

Het bestuur van T.V. de Spatter

Nieuwscategorieën